باتری لپ تاپASUS A32-U1

1,350,000 ریال

موجودی: در انبار

مشاهده جزئیات

A32-U1 ASUS N10J 11.1V 4800MAH #2 A32-U1 سازنده کارخانه ایسوس دارای 6 ماه گارانتی

انتخاب رنگ
تعداد:

این باتری برای لپ تاپ خود را A32-U1 ASUS N10J

تشخیص از یک باتری معیوب است.

شایع ترین نشانه یک باتری بد از دست دادن استقلال، یعنی که کامپیوتر شما می باشد ASUS زمان کمتر بر روی باتری است.

مورد دوم این است که به سادگی که باتری شما ASUS N10J بار نیست اما برحذر باشید این هم می تواند از مادربرد خود را به نگرانی که ASUS N10J در اتصال باتری آمده است.

گاهی اوقات بوی ساطع شده، در این مورد مهم است که به نوبه خود قدرت را به کامپیوتر شما، اما به خصوص A32-U1 باتری را حذف کنید زیرا خطر انفجار و یا سوزاندن (این بسیار نادر وجود دارد و ما نفر ام موارد شبیه به این هرگز، اما بر روی اینترنت خیلی ترسناک داستان وجود دارد).

در نهایت این امکان وجود دارد که لپ تاپ خود را ASUS N10J دیگر رسمیت شناختن باتری در تمام A32-U1 و در عین حال دو توضیح وجود دارد، هر دو باتری مرده است و یا آن را فقط مادربرد نوت بوک خود را ASUS N10J ASUS که درگذشت.

رعایت باتری

هنگامی که شما ASUS لپ تاپ خود استفاده کنید مهم است که به حذف ASUS N10J باتری است.
باتری های خود را حذف کنید در حالی که کامپیوتر شما در حالی که استفاده از آن را در برق و یا در حالت آماده به کار است، کامپیوتر باید خاموش ASUS تبدیل شده است و امتیوی است.
در اولین استفاده، حداکثر تخلیه و سپس آن را به نوبه خود به بار.
اجتناب از تماس با مایع، گرمای شدید و یا سرد است.

انتخاب باتری مناسب

باتری برای لپ تاپ ASUS همان صفات مختلف است که منحصر به فرد هستند. اطمینان حاصل کنید که ظرفیت و ولتاژ آن، این اطلاعات بر روی باتری اصلی خود شده است.

علت شکست یک باتری

باتری خود را ممکن است مرد A32-U1 :

سن
به دنبال یک شوک
درجه حرارت بیش از حد
بیش از حد پایین دما
مشکل برق
مشکل ولتاژ
تماس با مایع
در پیش فرض کارخانه
قطعات با کیفیت ضعیف است.

توصیه یکی از بازیکنان بالماسکه و کارناوال که غالبا دارای ماسک منقاردار است:

شخصا ما هنوز دو باتری ها (مثل تلفن های ما) این به شما می دهد استقلال بیشتر و در صورت مشکل، شما بلافاصله می توانید ببینید که آیا مشکل این است که باتری و یا وقتی یکی دیگر از عناصر.

ظرفیت باتری.

در بسیاری از کامپیوتر مدل ASUS شما می توانید ظرفیت بالاتر A32-U1 باتری منفی قرار داده است اگر شما می خواهید به سبکی از ASUS N10J کامپیوتر شما می دانید که ظرفیت باتری بزرگتر است که همیشه سنگین تر است. شما می توانید از ظرفیت باتری را با تجسم اعداد به MAH را ببینید. 4000 MAH بنابراین ظرفیت کمتر از 6600 MAH است.

ولتاژ در

به طور کلی دو نوع ولتاژ وجود دارد:

شایع ترین آنها عبارتند از 11.1 ولت و 14.8 ولت باید آگاه باشند که مرجع دقیق باتری خود را A32-U1 حاکی از استانداردهای خود را، به طوری که هیچ شانسی برای اشتباه بودن.

با منفی، اگر شما پیدا کردن یک باتری مدل کامپیوتری، پس از آن شما می توانید مسائل بنابراین لازم است به دقت بررسی این ویژگی

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.

تماس با ما

  • icon
    تهران-شهرک غرب-بلوار فرحزادی-خیابان سپهر-خیابان گلبرگ سوم-مجتمع یادگار امام ط اول پ 45
  • icon
    تلفن ۱ : 02188365139

بالا